JUNIOR közhasznú alapítvány 1%

Tisztelt Támogatóink!

 

A Vértessomlói Német Nemzetiségi Általános Iskola

JUNIOR közhasznú alapítványa

 

több, mint 20 éve támogatja az iskolába járó tanulókat.

Az alapítvány 1%-os bevételéből vált lehetővé, hogy a tanulóink többek között jártak a budapesti Planetáriumban, a Parlamentben, a Csodák palotájában, városnéző hajókiránduláson vehettek részt a budapesti Duna szakaszon, megtekintettük az Operaházat, fabatkát készíthettek a Nemzeti Bankban, megnézhették a Sziklakórházat, a Tropikáriumot, a Ferihegyi repülőteret, a Vasúttörténeti parkot, a Közlekedési Múzeumot, jártak Ipolytarnócon és Hollókőn, Nagyvázsonyban, Szentendrén, Tihanyban, és Szentendrén is.

Adószáma: 18602346-1-11

Számlaszám: 63300013-11002439

 

 

Megköszönve eddigi támogatásukat, kérjük, hogy támogassák továbbra is adójuk 1%-val alapítványunkat!
Updated: 2015. március 16. hétfő — 13:04