Kérjük támogassa alapítványunkat adója 1%-ával!

Tisztelt Támogatóink!

A vértessomlói Német Nemzetiségi Általános Iskola

JUNIOR közhasznú alapítványa

csaknem 20 éve támogatja az iskolába járó tanulókat.
Az alapítvány 1%-os bevételéből vált lehetővé, hogy a tanulóink többek közöttjártak a budapesti Planetáriumban, a Parlamentben, a Csodák palotájában, városnézőhajókiránduláson vehettek részt a budapesti Duna szakaszon, megtekintettük azOperaházat, fabatkát készíthettek a Nemzeti Bankban, megnézhették a Sziklakórházat,a Tropikáriumot, a Ferihegyi repülőteret, a Vasúttörténeti parkot, a KözlekedésiMúzeumot, jártak Ipolytarnócon és Hollókőn, Nagyvázsonyban és Tihanyban is.
Adószáma: 18602346-1-11Számlaszám: 63300013-11002439

Kérjük, hogy támogassák adójuk 1%-val továbbra is alapítványunkat!

Updated: 2013. július 10. szerda — 20:29